25-31 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 25.10
6:30 + Antoni, Anna Bigaj
7:00 + Renata Żuchowska – od sąsiadów z ul. Małej
18:00 + Jan Jóźwiak (10 r.śm.) i zm. z rodziny
18:00 + Kazimierz, Stanisława, Edmund i zm. dziadków

WTOREK – 26.10
6:30 O łaskę mądrości, świętości i odwagi dla kapłanów
7:00 + Cecylia Zazula – od sąsiadów z ul. Tetmajera 24
7:00 + Józef Gołaszewski – od uczestników pogrzebu
18:00 + Jerzy Grabowski – od rodziny Szurgotów
18:00 + Marianna, Józef Chłondowicz; Teresa, Józef Okunowscy

ŚRODA – 27.10
6:30 + Władysław
7:00 + Sabina Odor – od Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
7:00 + Ryszard – od żony Ireny
18:00 + Paweł Rogoziński – od babci
18:00 W int. Apostolatu Maryjnego; o Boże błog. dla członków Apostolatu zwłaszcza z naszej parafii, za Ojca Świętego i naszą Ojczyznę

CZWARTEK – 28.10
6:30 + Franciszek, Józef, Marian, Maria Bigaj
7:00 + Tadeusz Jorke – od żony i dzieci
7:00 + Tadeusz, Piotr, Stefania, Józef, Bronisław, Krystyna Marć – od Krystyny z córkami
18:00 + Wioletta Nowak
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę NMP dla Małgorzaty z okazji urodzin

PIĄTEK – 29.10
6:30 + Grzegorz Rujna oraz zm. z rodziny
7:00 + Renata Żuchowska – od sąsiadów z ul. Małej
7:00 + Maria Borcz – od uczestników pogrzebu
18:00 + Władysław Rychlik (26 r.śm.) i zm. z obojga stron
18:00 + Józef (13 r.śm.) Stanisława Knioła; Damian Kupczyk

SOBOTA – 30.10
6:30 + Danuta, Jarema (on), rodzice z obu stron; Rozalia, Franciszek oraz barta Jarosław – od Teresy i Stanisława
7:00 + Zenon Salczyński – od sąsiadów z ul. Tetmajera 6
7:00 + Jan (18 r.śm.)
18:00 + Regina (z okazji urodzin)
18:00 + Regina, Józef Sitarz oraz Tadeusz Szymborski
18:00 + Cecylia Zazula – od córki z rodziną

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10
7:00 + Roman, Jan, Andrzej Bartaszak
9:00 + Franciszek (z okazji ziemskich urodzin) Wanda i zm. rodzice z obojga stron – od córki
10:30 Dziękczynno – błagalna w int. Stefana Hływa z okazji urodzin z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i wszelkie potrzebne łaski – od córki
12:00 + Zygfryd Orłowski – od Mariana z Urszulą oraz Małgosi, Marka z dziećmi
12:00 W int. ks. Przemysława z okazji imienin – od Straży Honorowej NSPJ i Żywego Różańca
15:00 + Anastazja, Bernard Skibińscy, Piotr Redlarski
18:00 + Eugeniusz Stanek (6 r.śm.)

18-24 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 18.10
6:30 + Cecylia Zazula – od IX Róży Żywego Różańca
7:00 + Marian Miśkowiec – od siostry i braci z rodzinami
7:00 + Wioleta Szłapak – od sąsiadów z ul. Długosza
18:00 + Anna Pownug-Kurtys – od wnucząt
18:00 + rodziców: Jan i Teresa Jasińscy – od synów z rodzinami

WTOREK – 19.10
6:30 + Zenon Salczyński – od Mieczysława Zazuli z rodziną
7:00 + Danuta Brauer – od sąsiadów z ul. Kondratowicza
7:00 + Józef Erbst – od uczestników pogrzebu
18:00 + Bożena Konkol, Irena, Czesław Roszak; Andrzej Kosiur, Ryszard, Halina Gajewscy; Leokadia, Adam Latosek
18:00 W int. Wspólnoty Emmanuel

ŚRODA – 20.10
6:30 + Zygmunt, Monika i zm. z rodziny
7:00 + Renata Żuchowska – od sąsiadów z ul. Małej
7:00 + Izabela Wielogórska – od uczestników pogrzebu
18:00 O Boże błog., opiekę NMP dla Pawła Kamińskiego z okazji 18 urodzin – od mamy i brata Łukasza
18:00 + Jerzy Grabowski (z okazji ziemskich urodzin) – od żony Iwony z dziećmi

CZWARTEK – 21.10
6:30 + Andrzej Rzeczycki i zm. Jego rodziców i teściów
7:00 + Cecylia Zazula – od Marii
7:00 + Tadeusz Łagocki – od uczestników pogrzebu
18:00 + Jan (10 r.śm.) Mandziuk i zm. rodziców i brata
18:00 + Henryk Rogoziński (w dniu ziemskich urodzin) – od żony

PIĄTEK – 22.10
6:30 + Helena, Mieczysław Cieślik
7:00 O zdrowie i Boże błog., dla Danuty, Jadwigi, Klaudii, Romana oraz Wojciecha
7:00 + szwagier: Wiesław, Gienek, Wiesław (z racji niedawnych pogrzebów)
18:00 + Janina, Walerian Murawscy
18:00 + Maria Jóźwiak (21 r.śm.) i zm. z rodziny

SOBOTA – 23.10
6:30 + Ryszard Kachelek (10 r.śm.) oraz zm. rodziców z obojga stron
7:00 + Bronisław Przanowski (19 r.śm) i zm. z rodziny
7:00 + Grzegorz Szłapak – od uczestników pogrzebu
18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Ludomiry i Jurka z okazji 10 rocznicy ślubu, o potrzebne łask i opiekę NMP
18:00 + Jan (24r.śm.) Wolender i zm. rodziców i teściów – od żony Urszuli

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.10
7:00 + Danuta Kaczmarczyk (1 r.śm.)
9:00 + Agnieszka, Augustyn Tybura i zm. rodziny Tyburów
10:30 + Gabriela Przewoźniczak (2 r.śm.)
10:30 + Eugeniusz Niedbalski – od brata Feliksa z żoną i dziećmi
12:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 25 rocznicy ślubu Anny i Adama, o Boże błog, opiekę NMP dla Jubilatów i ich dzieci
15:00 + Eugeniusz (1 r.śm.) Stanisława Pawlaczyk
18:00 + Helena, Władysław Codowie – od córki Krystyny z rodziną

11-17 października 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 11.10
6:30 + Jan Urban – od sąsiadów z ul. Mickiewicza 135 a
7:00 + Sabina Odor – od Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
18:00 + Zofia Jagiełka (16 r.śm.) Bolesław Markwitz (7 r.śm.)
18:00 +Dariusz Morastiew (4 r.śm.), Barbra, Władysław Zdanowicz; Gabriela, Andrzej Morastiew – od żony i córek z rodzinami

WTOREK – 12.10
6:30 + Walerian Sokołowski – od rodz. Magdzińskich
7:00 + Maria Dul – w 30 dniu od pogrzebu
18:00 + Anna Tymko – od sąsiadów z ul. Małej
18:00 + Kazimierz Szuman i zm. rodziców z obojga stron

ŚRODA – 13.10
6:30 + Mirosław Kowalski – od mamy i brata
7:00 + Renata Żuchowska – od sąsiadów z ul. Małej
18:00 + Janina (30 r.śm.) Bernard, Maria, Jan – od dzieci
18:00 + Aneta Żołędziewska (5 r.śm.) – od rodziców i córki

CZWARTEK – 14.10
6:30 + Mirosław Kowalski – od Jarosława i Jolanty Rutkowskich z rodziną
7:00 + Teresa Jasińska – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 24e
7:00 + Tadeusz Lewandowski – w 30 dniu od pogrzebu
18:00 + Helena Marachowska (1 r.śm.) – od córki i syna z rodzinami
18:00 + Gabriela (3 r.śm.) i Andrzej Sławińscy i zm. rodziców z obojga stron

PIĄTEK – 15.10
6:30 + Jan Urban – od córki z mężem i rodziną
7:00 + Renata Żuchowska – od sąsiadów z ul. Małej
7:00 + Czesław Tatarynowicz – w 30 dniu od pogrzebu
18:00 + Jan, Edmund Odor i zm. rodziców
18:00 + Franciszka i Leon Lewandowscy; Roman i Paulina

SOBOTA – 16.10
6:30 + Maria Dul – od wnuczki Magdy
7:00 + Maria, Jolanta Ponicka – od brata z rodziną
7:00 + Łucja Chodkowska-Wadecka – w 30 dniu od pogrzebu
18:00 + Teresa Wojtkiewicz – od szwagierki z mężem
18:00 + Paweł Rogoziński

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10
7:00 + Zofia Dziedzic (10 r.śm.) rodziców z obojga stron, Anna, Serafin Dziedzic
9:00 + Bolesław (8 r.śm.) Aleksander Szymczyk
10:30 JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE
12:00 O Boże błog., opiekę NMP dla Amelii z okazji 17 urodzin
15:00 + Jadwiga, Henryk Murach – od dzieci, wnuków, prawnuków
15:00 W intencjach Domowego Kościoła
18:00 + Dariusz Bębas
18:00 + Władysław (27 r.śm.) Włodzimierz oraz zmarłych z rodziny