„ZAPAŁKA NIE OGRZEJE” – akcja (nie tylko) w naszej Parafii

W niedziele: 21.10, 28.10 br. po mszach św. na godz. 9:00, 10:30, 12:00 została przeprowadzona w naszej parafii zbiórka na powyższy cel, którą przeprowadziło Szkolne Koło Caritas działające przy Szkole Podstawowej nr 6 oraz Caritas Parafialna. Akcja cieszyła się ogromnym zrozumieniem. Parafianie z otwartością serca ofiarowali finansowe wsparcie. Za ten dar z całego serca pragniemy podziękować. Zebraliśmy 1175 zł. Kwota ta pozwoli na zakup opału dla starszych potrzebujących osób. Jako opiekun SKC pragnę podziękować za piękne świadectwo parafian wobec młodych wolontariuszy. Państwa otwartość i życzliwość pomaga młodym sercom zrozumieć znaczenie ewangelicznej miłości i ludzkiej solidarności. Nic tak nie kształtuje młodych jak przykład starszych. Składam serdecznie podziękowania wolontariuszkom zarówno ze Szkoły Podstawowej nr 6 jak i Szkoły Podstawowej nr 7. Z całego serca dziękuje Rodzicom wolontariuszek, którzy wspierają organizację każdej podejmowanej akcji. Za każde okazane dobro i wsparcie niech Pan wynagradza obfitością łask. Bóg zapłać! Z wyrazami wdzięczności – Sylwia Chyła – katechetka