VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020 r.

1. W dzisiejszą niedziele po Mszy św. o 15.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP.

2. W sobotę (22.02.) obchodzimy Święto Katedry Św. Piotra. Naszymi modlitwami w tym dniu otaczać będziemy następców św. Piotra papieża Franciszka i papieża seniora Benedykta XVI.

3. Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej zwraca się do nas z gorącą prośbą o przekazywanie na rzecz utrzymania Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i wyposażenia Hospicjum Stacjonarnego w Pile odpisu 1% podatku dochodowego za rok 2019.

4. Pragniemy przypomnieć, że w miesiącu sierpniu 2020 r. Towarzystwo Pomocy Chorym organizuje Pielgrzymko-wycieczkę w kierunku południowo-wschodniej Polski, z nawiedzeniem Jasnej Góry, Krakowa i zwiedzaniem Lwowa na czele. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymko-wycieczce.

5. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na budowę kościołów w naszej diecezji .

6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które przygotowywały kościół i kaplicę do niedzielnej liturgii. Bóg zapłać! W najbliższą sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do sprzątania kościoła, mieszkańców domów przy ul. Żeromskiego – nry parzyste od 50 do 116.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”, „Nasza Arka” i watykańskie L’Osservatore Romano”.

8. PLAN KOLĘDY – patrz Załącznik:

9. Komunikat Komendanta Policji Powiatowej w Pile.

10. W minionym tygodniu z naszej Rodziny Parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał: śp. Tadeusza Gapińskiego, śp. Wandę Lewandowską, której pogrzeb odbędzie się w środę (19.02) Msza św. o godz. 12:00, na cmentarzu komunalnym o godz. 13:00 Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Piła, 16 lutego 2020 r.

  Ks. Stanisław Oracz – proboszcz