XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022 r.

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia obchodzimy:

  • w środę – 9listopada, Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w czwartek – 10 listopada, wsp. Św. Leona Wielkiego, Doktora Kościoła
  • w piątek – 11 listopada, wsp. Św. Marcina z Tours, Biskupa
  • w sobotę – 12 listopada, wsp. Św. Jozefata, Biskupa i Męczennika

2. Jutro (poniedziałek 7.11.) – spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci. Rozpoczęcie o godz. 8:45 Różańcem do Siedmiu Boleści.

3. Kino Helios i Wspólnota „Nazaret” – zaprasza wszystkich chętnych na film p.t. „Medjugorie” w środę (9.11.), o godz. 19:30. Cena biletu na hasło „NAZARET” – 16 zł.

4. W przyszłą niedzielę (13.11.), swoje Imieniny będzie obchodził Ks. Proboszcz. Msza św. w intencji Księdza Stanisława, odprawiona będzie o godz. 10:30.

5. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwom za zmarłych. Stąd częściej niż zwykle modlimy się i zamawiamy msze święte za naszych bliskich zmarłych.
Przez cały miesiąc o godzinie 17:30 (przed Mszą św.) modlimy się w tzw. Wypominkach. Zapraszamy do uczestnictwa w tych modlitwach.

6. Przypominamy też i zachęcamy do skorzystania z możliwości uzyskania Odpustu Zupełnego, który można ofiarować za dusze zmarłych (jeszcze do dnia 8.11.)

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać tym, którzy przygotowywali Kościół i Kaplicę do niedzielnej liturgii. W najbliższą sobotę na godz. 10:00 zapraszamy w tej sprawie wiernych z domów przy ul. Szarych Szeregów (cała)

8. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku parafialnego, gdzie możemy nabyć prasę katolicką (Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, kalendarze na 2023 r. oraz duży wybór kolorowanek dla dzieci).

Piła, 5.11.2022 r.

Ks. Stanisław Oracz
Proboszcz