V NIEDZIELA ZWYKŁA 5.02.2023

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia obchodzimy;

  • w poniedziałek – wsp. Św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy
  • w piątek – wsp. Św. Scholastyki, Dz.
  • w sobotę – wsp. NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o wszystkich chorych, cierpiących, szczególnie w samotności. Modlitwą otaczamy chorych przebywających w Pilskich Szpitalach oraz tych, którzy ich leczą.

2. W poniedziałek (6.02.) spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci, rozpoczęcie o godz. 8:45 różańcem do Siedmiu Boleści NMP.

3. Przypominamy, że weekendowy Kurs Przedmałżeński w naszym Dekanacie rozpoczyna się w piątek (10.02.) o godz. 17:30 w Parafii Św. Antoniego w Pile.

4. W przyszłą niedzielę (12.02.) po Mszy św. o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ponadpodstawowych.

5. Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających w wakacje na pielgrzymkę do Francji, odbędzie się w czwartek 9.02.2023 r. o godz. 18:45 w salce Rady Parafialnej

6. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła do niedzielnej liturgii. W najbliższą sobotę na godz. 10:00 w tej samej sprawie prosimy wiernych zamieszkujących domy przy ul. Mickiewicza Nr 111, 113, 115 i 117.
Osobne podziękowanie dla tych, którzy trudzili się rozbierając dekoracje bożonarodzeniowe w Kościele i Kaplicy. Serdeczne Bóg zapłać!

7. W sklepiku parafialnym polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, „Małego Gościa” dla dzieci na m-c luty, watykańskie „L’osservatore Romano” oraz godne uwagi – na czasie książeczki „Wszystko o sakramencie namaszczenia chorych” – w cenie 5,- zł.
Ponadto nowy numer naszej parafialnej WSPOMOŻYCIELKI, w którym m.in. jest foto-relacja z „Jasełek” w naszym Kościele oraz foto-relacja z Orszaku Trzech Króli w Pile

8. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał: śp. Joannę Józefkowicz, l. 47, z ul. Droga Kotuńska, śp. Teresę Boińską, l. 74, z ul. Medycznej. Pogrzeb odbył się w Nakle n. Notecią. Wieczny odpoczynek……….

Piła, dnia 4.02.2023 r.

Ks. Proboszcz – Stanisław Oracz