VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2023

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia obchodzimy we wtorek – święto Św. Cyryla i Metodego Patronów Europy.

2. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za pełne ciepła i życzliwości przyjmowanie nas Księży i ministrantów w waszych domach oraz za każde dobre słowo, radę i sugestie, które będą rozważone w pracy duszpasterskiej.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15:00, odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas ponadpodstawowych.

4. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na budowę Kościołów w Diecezji.

5. Informujemy, że trzeci pokaz filmu pt. MEDJUGORIE będzie wyświetlony w Kinie HELIOS w dniu 15.02. br. o godz. 19:30. Bilety na hasło NAZARET w cenie 16,- zł.

6. Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła do niedzielnej liturgii. W najbliższą sobotę na godz. 10:00 w tej samej sprawie prosimy wiernych zamieszkujących domy przy ul. Mickiewicza Nr 119, 121, 123 i 125.

7. W sklepiku parafialnym polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, „Małego Gościa” dla dzieci na m-c luty, Watykańskie „L’osservatore Romano, ponadto nowy numer naszej parafialnej WSPOMOŻYCIELKI, w którym m.in. jest foto-relacja z „Jasełek” w naszym Kościele oraz foto-relacja z Orszaku Trzech Króli w Pile.

8. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej do wieczności Pan Bóg odwołał: ŚP. Waldemara Krawczyka, l. 59, z ul. Szafirowej, ŚP. Damiana Majewskiego, l. 45, zam. dawnej przy ul. Salezjańskiej, którego pogrzeb odbył się w sobotę (11.02.) w Szklarskiej Porębie. l. 74, ŚP. Andrzeja Tomaszewskiego, l. 77, z ul. Mickiewicza, którego pogrzeb będzie w środę 15.02. – Msza św. o godz. 12:00, na cmentarzu o godz. 13:00
Wieczny odpoczynek…

Piła, dnia 11.02.2023 r.

Ks. Stanisław Oracz – Proboszcz