NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 21.01.2024 r.

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia obchodzimy:

  • w środę (24.01.) – Wsp. Św. Franciszka Salezego, Bp i DK
  • w czwartek (25.01.) – Święto, Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
  • w piątek (26.01.) – Wsp. Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

2. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan (18.01. – 25.01.2024), Nabożeństwo Ekumeniczne w naszym mieście odbędzie się w czwartek (25.01.) w Parafii św. Jana Bosko o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.

3. Dzisiejsza Niedziela, to Niedziela Słowa Bożego. Jest to doskonała okazja do pochylenia się z wiarą i pokorą nad Bożym Słowem, poprzez które Bóg nieustannie przemawia do nas.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na integracyjny wyjazd ministrantów do Szczecina w czasie zimowych ferii. Za zrozumienie i pomoc – serdeczne Bóg zapłać.

5. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta, ślemy od Ołtarza najlepsze życzenia. Niech Łaska Pana oraz życzliwość i wdzięczność ze strony najbliższych nieustannie Wam towarzyszy.

6. Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Kościoła i Kaplicy do Niedzielnej Liturgii składamy serdeczne Bóg zapłać. W najbliższą sobotę w tej samej sprawie zapraszamy Rodziny zamieszkujące domy przy ul. Trentowskiego (cała).

7. W sklepiku Parafialnym polecamy m.in. prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość
Niedzielny na m-c Styczeń, są jeszcze kalendarze na 2024 r., kolorowanki na Dzień Babci i Dziadka i wiele innych.

8. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg odwołał:
ŚP. Kazimierza Podgórskiego l. 84 z ul. Medycznej, którego pogrzeb odbył się w Parafii Różewo. ŚP. Marek Niedbalski, l. 60 z Al. Wojska Polskiego. Wieczny odpoczynek…

9. Plan Kolędy

Piła, dnia 20.01.2024 r.

Ks. Stanisław Oracz – Proboszcz