POŻEGNANIE KSIĘDZA PAWŁA

Przy dość licznym udziale Parafian Ks. Paweł pożegnał się z naszą wspólnotą 12 sierpnia 2018 r. Podczas wieczornej Mszy świętej wybrzmiało wiele życzeń i słów uznania wobec Ks. Pawła, który od 25 sierpnia rozpoczął posługę duszpasterską w Sanktuarium Diecezjalnym w Skrzatuszu.

Jest tam wikariuszem i dyrektorem Domu Pielgrzyma. W naszej wspólnocie to młodzież i była najbardziej otaczana duszpasterską troską Ks. Pawła. Nie dziwiła zatem ich liczna obecność na Mszy świętej pożegnalnej. Swojego Duszpasterza żegnali także studenci, wspólnota Emmanuel, Wspólnota Bibilijna z Siostrą Zofią. Oczywiście byli także przedstawiciele pozostałych duszpasterstw działających w naszej parafii. Wszyscy wierni dziękowali Ks. Pawłowi za Jego ofiarną posługę wikariuszowską czy to przy ołtarzu, czy w konfesjonale oraz w innych aspektach parafialnej rzeczywistości.

KSIĘDZU PAWŁOWI ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I WSTAWIENNICTWA MATKI NAJŚWIĘTSZEJ W JEJ SANKTUARIUM W SKRZATUSZU. SZCZĘŚĆ BOŻE!