POŻEGNANIE KSIĘDZA GRZEGORZA

Ksiądz Grzegorz Buda, który od 25 sierpnia rozpoczął posługę duszpasterską w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Czarnem, pożegnał się  z naszą wspólnotą parafialną podczas wieczornej Mszy świętej 23 sierpnia. Przez sześć lat pracował w naszej parafii jako wikariusz, który z pewnością zapisał się bardzo dobrze w sercach parafian. Oczywiście licznie zgromadzili się ministranci i lektorzy, by pożegnać swojego Opiekuna, który się o nich troszczył  przez sześć lat. Ks. Grzegorza pożegnała także wspólnota Apostolatu Maryjnego (którą się opiekował) oraz inne wspólnoty naszej parafii, a także wierni.  Ks. Proboszcz dziękował Ks. Grzegorzowi za Jego wielkoduszną i ofiarną posługę.

KSIĘDZU GRZEGORZOWI ŻYCZYMY BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I WSTAWIENNICTWA MATKI NAJŚWIĘTSZEJ W NOWEJ PARAFII. SZCZĘŚĆ BOŻE!