Październikowa modlitwa za kapłanów i w intencji powołań

Wspólnota Domowego Kościoła działająca przy naszej Parafii, wzorując się na inicjatywie Diecezjalnego Ruchu Światło-Życie, wyszła z propozycją Modlitwy Różańcowej przez cały październik w intencji Kapłanów i Kleryków z naszej Parafii oraz o nowe i święte powołania – na zasadzie Żywego Różańca. Potrzeba 620 chętnych osób. Każda z nich jednego dnia w październiku ma odmówić dziesiątkę Różańca w podanej wyżej intencji, włączając się w pełen Różaniec odmawiany każdego dnia. Zapisy do tej modlitewnego przedsięwzięcia rozpoczynają się od dzisiaj i będą trwały do następnej niedzieli (23 września) włącznie – po każdej Mszy w przedsionku kościoła przy kaplicy św. Maksymiliana. Można się także zapisać poprzez zgłoszenie mailowe, wysyłając je pod adres: parafianmpwspomozenia@gmail.com.