WIELKI CZWARTEK W NASZEJ PARAFII

Jakkolwiek na to nie patrzeć, bardzo trudno patrzyło się na prawie pusty kościół podczas Mszy świętej Wieczerzy Pańskiej. Niemniej jednak, my Kapłani posługujący Wam w naszej Parafii, dziękujemy Wam za liczne życzenia przesłane przez smsy, maile, przez portale społecznościowe i komunikatory. To niezwykle wzruszające i piękne! Zapewniamy o naszej modlitwie – szczególnie adorując Pana Jezusa w ciemnicy… Jednocześnie zastanawiamy się, jak wyglądała liturgia Wielkoczwartkowa w Waszych Kościołach – czyli w Rodzinach z pomocą Rytuału Rodzinnego udostępnionego w naszej Diecezji (także na naszej stronie). Przyślijcie Wasze fotki, na nasze komunikatory, messenger, mail: dstachula@wp.pl Trwajmy w Jezusie, On na pewno jest z nami! DOBRZE ŻE JESTEŚCIE!

Na zakończenie Liturgii modliliśmy się Suplikacjami o ustanie zarazy

Skromna „ciemnica”