XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.08.2021 r.

1. Zbiórka do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na WSD w Koszalinie. Puszki znajdują się przy wyjściu z kościoła. Bóg Zapłać za złożone ofiary.

2. Trwa wakacyjny porządek Mszy św. w naszej parafii, jak również wakacyjny porządek otwarcia godzin kancelarii. W tygodniu nie ma Mszy o 6:30, a w niedzielę nie ma o godz. 15:00 i 19:00.

3. W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 w intencji Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy św. Maksymiliana.

4.W czwartek, zapraszamy do wspólnej modlitwy razem z LSO i RPSK, na adorację Pana Jezusa od godz. 17:00, a następnie na Mszę św. w intencji nowych powołań. Taca z wieczornej Mszy św. przeznaczona jest na LSO.

5. W I piątek okazji do spowiedzi od godz. 17:30. Po Mszy św. odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa, następnie spotkanie Straży Honorowej NSPJ.

6. W I sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 7:00 w intencji wynagradzającej NS NMP, za grzechy nasze i całego świata. Po Mszy św. przed Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie, odmówimy różaniec w tej samej intencji. Spowiedź od godz. 6:30 – osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze przyjście, gdyż na Mszy św. wyjątkowo spowiedzi nie będzie. Dziękujemy za zrozumienie.

7. W najbliższą sobotę, na godz. 10:00 do posprzątania kościoła prosimy o pomoc parafian mieszkających przy ul. Wyspiańskiego 15, 41-55. Bóg Zapłać!

8. W minionym tygodniu na remont schodów została złożona ofiara w wysokości 2020 zł. Składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i w dalszym ciągu polecamy się życzliwej pamięci. Przed nami prace związane z trzecim wejściem od strony dzwonnicy. Bóg Zapłać!

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, jak i katolickich książek, z którymi zapoznać się możemy w naszym parafialnym sklepiku.

10. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Lechosław Wojtczak z ul. Żeromskiego, + Hanna Skalska z ul. Staffa.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Piła, 1.08.2021 r.

Ks. Stanisław Oracz
Proboszcz parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Pile