12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021 r.

1. We wtorek (22.06) o godz. 18:00 Msza Święta w intencji wspólnoty Emmanuel. Po Mszy Świętej spotkanie grupy.

2. W czwartek (24.06) będziemy przeżywali uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu nasze Miasto przeżywać będzie uroczystość swoich świętych Patronów – św. Janów. Jest to ważne wydarzenie dla serc i sumień mieszkańców Piły. Zapraszamy w tym dniu na Msze Święte z kazaniem o godz. 6:30, wyjątkowo o 7:30 i 18:00.

3. Również w czwartek (24.06) o godz. 18:00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i grono pedagogiczne. Możliwość spowiedzi tego dnia od godz. 17:00. Jednocześnie w związku ze zbliżającymi się wakacjami dziękujemy rodzicom i nauczycielom za trud wychowawczo – dydaktyczny. Wszystkim uczniom składamy gratulacje za kolejny rok nauki i życzymy błogosławieństwa Bożego na czas wakacji.

4. W sobotę (26.06) o godz. 16:00 rozpocznie się Msza Święta na zakończenie roku duszpasterskiego dla grup prowadzonych przez ks. Przemysława. Po Mszy Świętej wspólna agapa grup na terenie przy plebanii. Zapraszamy.

5. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:30.

6. Dzisiaj (20.06) ministranci i lektorzy naszej parafii proszą o wsparcie finansowe ich wyjazdów wakacyjnych. Za ofiary do puszki złożone na ten cel – ks. Przemysław wraz z całą służbą liturgiczną składają serdeczne Bóg zapłać.

7. Informujemy, że od przyszłej niedzieli (27.06), w związku z rozpoczynającymi się wakacjami, nie będzie Mszy Świętej o godz. 15:00.

8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy posprzątali kościół do dzisiejszej niedzieli. Szczególne podziękowania składamy p. Ewie za dekoracje kwiatowe. Bóg zapłać! W najbliższą sobotę, na godz. 10:00, prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Tetmajera 14 i 16.

9. Do nabycia w sklepiku: „Gość Niedzielny” i wiele innych przecenionych pozycji książkowych. Zapraszamy!

10. Wiernym naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na malowanie kościoła i remont schodów. W ostatnim tygodniu na ten cel złożono ofiary w kwocie 2070 zł. W dalszym ciągu bardzo prosimy, aby kto może włączył się finansowo w to dzieło.

11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: +Roman Sowa (l.88, z ul. Chorwackiej), którego Msza Święta pogrzebowa we wtorek (22.06) o godz. 12:00, a pożegnanie na cmentarzu o 13:00; Renata Żuchowska (z ul. Małej) pochowana – Krępsko – par. Stara Łubianka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom na nowy tydzień życzymy opieki Bożej na każdy dzień.

Piła, 20.06.2021

Ks. Stanisław Oracz
Proboszcz